• Diğer

Viranşehir

“ HOŞ GELDİN BEBEK ” SETİ DAĞITIMINA START VERİLDİ

Viranşehir Belediyesi, hayatın her alanında yaşamın her evresinde vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

“ HOŞ GELDİN BEBEK ” SETİ DAĞITIMINA START VERİLDİ

Okunma: 499

12 Temmuz 2018 14:58
-A

+A

 

Sosyal Belediyecilik gereği hareket ederek önemli projeler gerçekleştiren Viranşehir Belediyesi, geçen yıl hayata geçirdiği “ Hoş geldin Bebek ” projesini bu yılda sürdürdü.

Proje ile birlikte ilçede bebek sahibi olan ebeveynlerin bazı ihtiyaçlarının karşılandığı 'Hoş geldin Bebek'  setinin bu yıl dağıtımına devam ediliyor.

Belediye Kültür ve Sanat Merkezinde 2018 yılı için % 20 İş artışı ile birlikte 7200 Adet “ Hoş Geldin Bebek ” setinin dağıtımına start verilirken, hediyeyi almak isteyen aileler yanlarında Nüfus cüzdanlarını bulundurmaları gerekiyor.

Hediye edilmeye başlanan “ Hoş geldin Bebek ” setinin içerisinde anne çantası, alt açma çantası, Hastane çıkış seti, burun aspiratörü, bebek şampuanı, Pişik Kremi, dijital ateş ölçer ve bebek battaniyesi bulunuyor.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer ÇİMŞİT, Sosyal projelere bağlı olarak 880.488 TL bedelindeki “ Hoş geldin Bebek ” projesini bu yılda hayata geçirip Bebek sahibi olan ailelerin mutluluğuna ortak olmaya devam ettiklerini söyledi.

“  Viranşehirli ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olmaya devam ediyoruz. Sosyal Belediyecilik bunu gerektiriyor. Bu kapsamda bu proje ile birlikte bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. Viranşehir’de dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye etmeye 2018 yılı için start verdik. Projemizin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, dünyaya gelen bebeklerimize de “ Hoş geldin ” diyoruz ” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku