• Diğer

Viranşehir

"Viranşehir İçin Ne Yaptınız ?"

CHP Viranşehir İlçe Başkanı Remzi Taylan Viranşehir TV’ye konuştu. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını belirten Taylan : “Ben İstanbul seçimini kazanmış bir partinin ilçe başkanıyım. Bu halk için ne yaptınız. Açıklayın bilelim” dedi.

 "Viranşehir İçin  Ne Yaptınız ?"

Okunma: 1106

4 Temmuz 2019 16:22
-A

+A

CHP Viranşehir İlçe Başkanı Remzi Taylan Viranşehir TV’de Viranşehir tv Genel yayın yönetmeni Nurettin Karakış’ın konuğu oldu. Programda İstanbul seçimlerini ve Viranşehir’deki gelişmeleri değerlendiren Taylan, artık bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ifade etti.

Taylan, Şanlıurfa milletvekilleri Akparti Şanlıurfa  Milletvekili Halil Özşavlı ve HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü’nün bir yıllık faaliyet raporlarını açıklamalarını istedi. Taylan “Sosyal medyada fotoğraf paylaşmak ile ‘biz bunu yaptık, Şunu yapacağız’ demekle olmuyor bu işler. Viranşehir için ne yaptınız? Bir yıl geçti açıklayın faaliyet raporunuzu. Viranşehir halkı ne yaptığınızı bilsin” dedi.

 
İstanbul ve Viranşehir siyasetine değinen Taylan : “Siyasette küslük olmaz. Barışmasını bilmeyen siyaset yapmasın. Halka rağmen siyaset yapılmaz. Bunun en iyi örneği İstanbul seçimi oldu. Kırgınlıklar bir an önce giderilsin” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku