• Diğer

Viranşehir

AKPARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ÖZ ŞAVLI'DAN HEMŞİRELERİNE MESAJ

Akparti şanlıurfa milletvekili dr Halil özşavlı kendi sosyal hesabında hemşirelerine mesaj gönderdi. özşavlı Ankara Resmi işleri için bulunduğu belirerek can günülden Viranşehirliler le olduğunu mesajını paylaştı. öz şavlı nın mesajı şöyle:"

AKPARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ÖZ ŞAVLI'DAN HEMŞİRELERİNE MESAJ

Okunma: 1415

4 Temmuz 2018 10:45
-A

+A

 
KIYMETLİ HEMŞERİLERİM!!
 
Ankara’dayız ve yoğun bir programımız bulunmaktadır. Bu yoğun programa rağmen hem kendim hem Ankara’daki hem de Viranşehir’deki yardımcılarımla gelen tüm taleplere cevap veriyor, sorunların çözümü için çaba sarfediyoruz. Hem Viranşehir, Ceylanpınar ve diğer tüm ilçelerimizden gelen talep ve sorunlara çözüm üretmeye çalışıyorum. Facebook ve twitter hesaplarından günde yüzlerce özel mesajlar geliyor. Bir kısmı Türkiye’nin çeşitli illerinden geri kalan kısmı Şanlıurfa genelinden gelen bu mesajların tümüne cevap vermenin mümkün olamayacağını sizde takdir edersiniz. 

 VİRANŞEHİR VE CEYLANPINAR İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ DEV PROJELER İLE İNEĞİNİ KAYBEDEN VATANDAŞIN YARDIM TALEBİ BİZİM İÇİN AYNI ÖNEME HAİZDİR.
Viranşehir ve Ceylanpınar nüfusunun 300 binin üzerinde olduğunu hesapladığınızda günde yüzlerce kişiye cevap verdiğimizi anlayabilirsiniz. 

 
KIYMETLİ HEMŞERİLERİM

bize gelen tüm telefonlara cevap vermeye ve aciliyet durumuna göre ihtiyaç ve taleplere cevap veriyoruz. LÜTFEN bize ulaşamadığınız an hemen alınganlığı kapılmayın. Bize ulaşan talepleri çözme noktasında ortaya irade koyuyoruz. Tamam, yaparız, ederiz diye hiçbir vatandaşımızın sorununu kulak arkası etmeyiz. Hukuka, inancımıza ve örfümüze aykırı olmayan tüm talepleri Allah’ın izni ile karşılama iradesindeyiz. 
Sizlerin anlayışlı ve erdemli olduğuna inancımız tamdır. Sorunları sabır ve karşılıklı anlayış içinde el ele vererek çözeceğiz İNŞALLAH!!
Hepinize saygılar sunuyor, en kalbi duygularımla selamlıyorum!
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku