• Diğer

Viranşehir

Akyürek "Hükümdarlık Değil, Hizmetkarlık Yapıyoruz"

AK parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Akyürek Viranşehir gündem gazetesi genel yayın yönetmeni karakışa konuştu. Ak partide görev istenilmez verilir bu bir bayrak yarışıdır ve biz bu davamız kaldığımız yerden devam edeceğiz bizim derdimiz koltuk değil bizim derdimiz dünya lideri cumhurbaşkanımız liderimiz sayın Recep Tayip Erdoğan'ın yanında olmak ve durmak yola devam

Akyürek "Hükümdarlık Değil, Hizmetkarlık Yapıyoruz"

Okunma: 2110

23 Mayıs 2018 09:10
-A

+A

 Akyürek, 7 yıl AK parti Şanlıurfa milletvekilliği yaptığını ve her zaman memleketim için çalıştığını anımsatarak, yaklaşık 7 yıldır yürüttüğü AK parti Şanlıurfa milletvekillik görevimde de hükümdarlık değil hizmetkârlık yaptıklarını söyledi.

Akyürek" her zaman Şanlıurfa merkez Viranşehir Ceylanpınar ilçelerinde her zaman din görevlileri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini bir araya gelerek memleketim için en güzel ne yapabilir diye istişareler yapardık.

Seçim bölgem Viranşehir halkının dinine ve diyanetine AK partiye hep sahip çıktılar her zaman bizi desteklediler ifade eden Akyürek, bunun en iyi örneğini 15 Temmuz hain darbe girişiminde gördüklerini belirtti. 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısından önce sokaklara çıkan Viranşehir halkının en büyük silahının ellerindeki bayraklar olduğunu söyleyen Akyürek, bu cesur halkın iman dolu yürekleri ile bu ülkeye kast edenlerin karşısında durduklarını kaydetti.

Toplum olarak bize hizmet edenleri gereken değerin verildiğine dikkat çeken AK parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, bu anlayışın hep daim olması temennisinde bulunarak her zaman yanlarında olan  iyi günde kötü günde kendilerini yalnız bırakmayan Viranşehir gündem gazetesi başata genel yayın yönetmeni Nurettin karakışa ve ekibine teşekkür ederim dedi.

Röportajın sonunda görev süresi içerisinde yapılan ve planlanan hizmetlere de kısaca değinen Akyürek, 7 yıl AK parti milletvekilliği yaptığım hizmetleri Viranşehir halkın taktirine bırakıyorum anımsatarak, yaklaşık 7 yıldır yürüttüğü AK parti Şanlıurfa Milletvekili görevimde de hükümdarlık değil hizmetkarlık yaptıklarını sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku