• Diğer

Viranşehir

Akyürek: Milletin umudu ak sevda 17 yaşında

AK Parti'nin 17’nci kuruluş yıldönümünde bir mesaj yayınlayan Akparti Şanlıurfa Eski Milletvekili,Mehmet Akyürek, "Ülke olarak yaşanan zor günlerde milletin tek umudu yine AK Parti oluyor” dedi.

Akyürek: Milletin umudu ak sevda 17 yaşında

Okunma: 653

14 Ağustos 2018 12:49
-A

+A

 

Akyürek, AK Parti'nin 17’nci kuruluş yıldönümü ile ilgili mesaj yayınladı.Akparti Şanlıurfa Eski Milletvekili Akyürek, 14 Ağustos 2001 tarihi Türk demokrasi tarihine, kutlu bir yürüyüşün başladığı tarih olarak silinmeyecek şekilde yazıldığını söyledi.

“AK PARTİ'NİN 17’NCİ YILINI BÜYÜK BİR SEVİNÇ VE COŞKU İLE KUTLUYORUZ”

AK Parti'nin kuruluşunun Türkiye’nin karanlıktan aydınlığa çıkışının en önemli dönüm noktası olduğunu belirten Mehmet Akyürek “AK Parti ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde 14 Ağustos 2001 tarihinde Kurucu Genel Başkanımız, seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız ve yeni sistemin ilk Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığında Türk siyaset sahnesinde güneş gibi doğmuştur. ‘Her şey Türkiye için’ sloganıyla erdemliler hareketi olarak Türk siyasetinde yeni bir ufuk açan AK Parti'nin 17’nci yılını büyük bir sevinç ve coşku ile kutluyoruz. AK Parti, Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş Türkiye partisidir” diye konuştu.

“DAHA NİCE AK YILLARA

AK Parti'yi milletin içinden doğan bir parti olduğunu ifade eden AKYÜREK, AK Parti'yi var eden ve yaşatan ruhun İstanbul'un fethinden Çanakkale Zaferi’ne, İstiklal Harbi'nden 15 Temmuz'a kadar bu milletin gurur vesilesi tüm dönemlerinin genini oluşturan ruh olduğunu söyledi. Mehmet Akyürek, “Bizler, AK kadroların neferleri olarak bu 17 yıllık süreç içerisinde partimizin, kuruluşundan bu zamana kadar her bir kademesinde görev almış, il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız, mahalle başkanlarımızla dün olduğu gibi, bugün ve yarında gönüllerin partisi olmaya, halka hizmetin hakka hizmet olduğu inancıyla yolumuzda dimdik yürümeye devam edeceğiz. Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya devam edecektir. Vatandaşlarımıza hizmeti her şeyin üstünde gören AK Parti anlayışının yer aldığı daha nice ak yıllara, ak icraatlar ile ulaşmak dileğiyle partimizin 17’nci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku