• Diğer

Viranşehir

Akyürek'den Regaib Kandil mesajı

Akparti şanlıurfa eski Milletvekili Mehmet Akyürek, Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, milletimizin ve bütün İslam âleminin kandilini tebrik etti. Kaynak: Akyürek'den Regaib Kandil mesajı

Akyürek'den Regaib Kandil mesajı

Okunma: 253

7 Mart 2019 17:11
-A

+A

Akparti Şanlıurfa Eski Milletvekili Mehmet  Akyürek’in Regaib Kandili mesajı şöyle:
“Rahmet, mağfiret ve günahlardan kurtuluş olarak andığımız mübarek üç aylara ve Regaib Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluğunu yaşıyoruz.

Regaib Kandili gibi mübarek gün ve geceler, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun biçimde yaşandığı anlardır. Bu mübarek gecede başta ailemiz ve çevremiz olmak üzere tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarımızı hatırlayalım; yalnız kendimiz için değil, sıkıntıda olan, zorluk çeken, dua bekleyen kardeşlerimiz için dua edelim.

Rahmet ve mağfireti bol olan bu mukaddes günlerde ahlak ve erdemin, kardeşlik içinde bir arada yaşamanın, yetime, öksüze, kimsesize kol kanat germenin, ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin, kutsal değerlere saygının insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu hissederek Yüce Allah’tan af dilemeliyiz.

Üç aylarla birlikte Şanlıurfada bir başka huzur iklimi yaşanır. Başta çocuklar olmak üzere her yaştan insanı mübarek ayların ve Ramazan ayının yaklaşmasının heyecanı, coşkusu sarar. Bu huzur ve coşkunun bütün insanlığı sarması en büyük temennimizdir.

Milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaib Kandili’ni kutlarken; insanlığın ortak huzurunu tehdit eden teröre karşı vatan toprağını korurken şehit düşen kahramanlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku