• Diğer

Viranşehir

AKYÜREK VİRANŞEHİRDE SEVGİ SELİ İLE KARŞILANDI

Akparti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Akyürek Viranşehir'de sevgi seli ile karşılandı. Yüzlerce kişini karşıladığı Akyürek dik dur eğilme bu millet seninle Viranşehir seninle gururu duyuyor sloganlarıyla karşınlandı.

AKYÜREK VİRANŞEHİRDE  SEVGİ SELİ İLE KARŞILANDI

Okunma: 899

12 Haziran 2018 09:47
-A

+A

Akparti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek  Halka bir konuşma yaptı Akyürek şöyle konuştu:"  Bu bir Bayrak yarışıdır ben 7 yıl gibi Viranşehir Halkına Hizmet Ettim İnşallah sizlere layığıyla 7 yıl gibi bir sürede hizmet yapmışımdır.  İnşallah bundan sonra bu bölgenin kaderi olan mührü siz vuracaksınız. Biz günlerdir sahalarda çalışıyoruz ve özellikle bu bölgeden gençlerin sürekli bizi arayıp davet etmesi bize şeref ve mutluluk verdi. Şuan aranızda olmak benim için bir onurdur.


Sizlere Hizmet etmek benim için bir Şereftir Ben hiç bir zaman Ağalık Beklik peşinde koşmadım  ben her zaman Viranşehir halkına sizlere hizmetkarılık yaptım ve yapmaya devam edeceğim belki milletvekili sürem bitti ama viranşehire Hizmet Aşkım asla bitmez ben Ankarda olacağim ve sizlere hizmet etmeye devam edeciğim bir kardeşiniz bir abınız olarak her zman emrileriniz olacağim.

Akpartide görev istenilmez görev verilir onun için  bundan sonra viranşehirine hizmet etmek bayrağı   Viranşehirin  evladı olan  genç kardeşim Halil özşavlı devir almıştır.  Bizde sizlerde ricamiz  bu kardeşimize sahip çıkmanız  ve   elini güçlendirmek adına  Viranşehirde tarihi bir oyla Ankaraya günderelim günderelimki Viranşehire sizlere hizmetin en güzelini yapsın  ne kadar eli güçlü giderese hizmet kapıları o kadar Çabuk açılır  ey viranşehirler  sandıkları Akparti ve cumhurbaşkanımzı dünya liderimizi  sayın Recep Tayıp Erdoğanı  24 hazirda daha güçlü bir şekilde  başkan yapacağiz  İnşallah 

Akparti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil özşavlı  Sayın Vekilim Abım Mehmet Akyürek  desteklerinden dolayı teşekkür ederim Mehmet Abim dediği gibi bu bir bayarak yarışıdır Viranşehir halkına hizmet Etmek bayrağı bana nasip oldu İnşallah sizden destek benden hizmet olacak dedi.

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku