• Diğer

Viranşehir

BAKAN FAKIBABA": BEN BAŞARISIZ OLURSAM GÜNEYDOĞU BAŞARISIZ OLUR

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Viranşehir Cumhuriyet meydanında bulunan Ak Parti ilçe binasına gelerek, vatandaşların kurban bayramını kutladı.

BAKAN  FAKIBABA": BEN BAŞARISIZ OLURSAM GÜNEYDOĞU BAŞARISIZ OLUR

Okunma: 41989

4 Eylül 2017 22:42
-A

+A


Gıda Tarım Ve Hayvancılık  Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba , Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Büyük şehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Ak Parti eski milletvekili Seydi Eyüpoğlu ve Viranşehir belediye Başkan yardımcıları Halef Kette, Mahmut Şık  Aslan Çiftçi eşlik etti. Ak Parti Viranşehir ilçe başkanı Mehmet Yıldırım ve partililer kapıda karşıladı.  Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Yıldırım:” Sayın Bakanımız bu yoğun programında zaman ayırıp Viranşehire geldiğiniz için, Viranşehir halkı adına sizlere teşekkür ediyorum. Bakanım her zaman  Viranşehir halkının yanında olduğunu biliyoruz.  Bize desteğini gösteren Bakanımıza, bu kısıtlı zamanında bize zaman ayırıp Viranşehire  geldiği için tekrardan kendisine teşekkür ederim.” Dedi.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Fakıbaba:”  Öncelikle hepinizin mübarek kurban bayramınızı kutlarım.  Sizlere Cumhurbaşkanımızın  selamını getirdim. Viranşehir  Şanlıurfa Türkiye bizim için çok önemli buna emin olun başka bir vatanımız yok başka bir viranşehir yok başka bir  urfa yok  başka bir Türkiye yok. Bunun için çok çalışacağız. Beş gündür Urfadayım beş günün nasıl geçtiğini anlamadım beş saat  gibi geçti. Ailemle bir araya geldim teşkilatım olan sizlerle bir araya geldim.  Zaman su gibi aktı. Az uyumamıza rağmen kendimi çok dinç hissediyorum.  Emin olun bundan sonra da çalışmalarımız büyük bir hızla devam edecek. Bu zamana kadar emek veren tüm arkadaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Benden öncede Sayın Bakanımız Faruk Çelik'e yürekten  teşekkür ederim, çok güzel çalışmaları oldu. Bu bir bayrak yarışıdır.  Bayrak sırası bende,  dualarınızı benden esirgemeyin arkadaşlar, ben başarısız olursam Viranşehir başarısız  olur Şanlıurfa başarısız olur Güneydoğu başarısız  olur. Biz  başarılı olmak için kendimizi adamışız. Gece gündüz demeden  önce 2019  sonra 2023 hedeflerimizi Allahın izniyle ulaşacağız. Bu sadece söylemekle olmaz çalışmakla olur. Çalışacağız halkın hizmetkarı olacağız. Her zaman bunu söylerken gurur duyuyorum. Ben bu halka hizmet etmekten gurur duyuyorum.  İnşallah hep birlikte sorunları çözeceğiz. Buraların  sulamaları önemli olduğunu biliyorum.  Hilvan, Siverek ve Viranşehir  inşallah bu kardeşiniz bu sorunu çözecektir.” Dedi.

Haberin Videosu
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 VİRANŞEHİR’DE BAYRAMLAŞMA

VİRANŞEHİR’DE BAYRAMLAŞMA

12:18 - 26 Haziran 2017

Esnafın bayram mesaisi başladı

Esnafın bayram mesaisi başladı

17:19 - 21 Haziran 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku