• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN BAYRAK'TAN ÖZEL AÇIKLAMALAR

Viranşehir gündem gazetesi www.viransehirgundemi.com ve Viranşehir TV genel yayın yönetmeni Nurettin karakış Viranşehir küçük sanayi odası başkanı Mustafa Bayrak ve Viranşehir küçük sanayi esnafı olan Ali keskinli İle röportaj yaptı.

BAŞKAN BAYRAK'TAN ÖZEL AÇIKLAMALAR

Okunma: 953

10 Ağustos 2018 09:35
-A

+A

Viranşehir küçük sanayi odası başkanı Mustafa Bayrak  Viranşehir gündem gazetesine Açıklamalarda bulundu. Başkan Bayrak :"Viranşehir yeni sanayi sitesinin yeni yerinde temilinin atmasında bugüne kadar esnaflarımızın yanında olan ve her sıkıntısında destek olan Akparti Eski Mİlletveli sayın Mehmet Akyürek Teşekkür ederim.

Başkan Bayrak:" Mallumunuz Viranşehir küçük sanayi esnafları biran önce yeni yerlerine geçmek için çaba harçıyoruz Viranşehir halkına daha kaliteli hizmet vermek için yeni yapılan küçük sanayi sitemizin biran önce bitmesi lazım ve yönetim olarak bizler esnaf kardeşlerimiz sorunları gidermek için tüm yetkililerle gürüşüyoruz ve bitmesi için çaba harçıyoruz.

Viranşehir küçük sanayi odası başkanı mustafa bayrak şöyle devam etti.:"İlçenin her tarafına dağılmış esnaflarımızın yeni sanayi sitesine taşınması için sanayimizin iç yolları için İlçe Belediyemize müracaat bulunduk   İlçe kaymakamı ve Viranşehir belediye başkan vekili Sayın. Ömer Çimşit ve  Akparti viranşehir İlçe Başkanı Sayın. Ali Tekine  müracaatımızı değerlendirip yol çalışmasını başlattıkları için esnaflarımız adına kendilerine teşekkür ediyoruz. Umarız en kısa zamanda yol çalışmaları bitirilip 3 yıl gecikmelide olsa 437 adet yeni iş yerlerine esnaflarımız kavuşacaktır. 


Bir diğer sorunumuz üyemiz olup aynı şekilde şehrimizin her tarafında şehre verdikleri kötü görüntüden kurtulması için Demirci yolu üzerinde ki bir Parselde ( Mermerciler Sitesi) kurulması için Büyük Şehir Belediyesine müracaatımızı yaptık.Umarız Dikkate Alınır Bu Müracaatımız cevap veriler bizde Esnaflarımaza müjdeyi veririz  dedi.

 
  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku