• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN ÇİMŞİT HALK TOPLANTISINDA HALKI DİNLEDİ

Viranşehir BelediyeSI tarafından, halkın talep, öneri ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması amacıyla her ay rutin olarak gerçekleştirilen Halk Toplantıları’nın 12’ncisi gerçekleştirildi.

BAŞKAN ÇİMŞİT HALK TOPLANTISINDA  HALKI DİNLEDİ

Okunma: 365

8 Ağustos 2018 15:12
-A

+A

 

Viranşehir Belediye Meclis Toplantı Salonunda İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit Başkanlığı’nda yapılan 12. Halk Toplantısı’na Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Aladdin Milli, İbrahim Çoban, Birim Müdürleri, Daire Amirleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıda ilk olarak 2018 Yılı’nın ilk 6 ayı içerisinde yapılan hizmet odaklı faaliyetler İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit tarafından slayt eşliğinde sunuldu.

Faaliyet sunumunun ardından toplantıya katılan vatandaşlardan gelen, talep, öneri ve şikayetler dinlendi. Gelen talep ve şikayetler ekipler tarafından not edildi.

Alt yapı, yol, elektrik, Su, dedaş ve doğal gaz kazı çalışmaları, telekom internet şebekesi problemi vb. birçok sorunun konuşulduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

Toplantıya katılan ilçe halkına Belediye hizmet odaklı her noktada çalışma yürüttüğünü ifade eden Başkan Vekili Ömer Çimşit, katılımcılara teşekkür ederek toplantıların ileriki aylarda da devam edeceğini kaydetti.

Toplantının düzenlenmesindeki amaçlarının halk ile bütünleşip sorunları çözmek ve özlenilen hizmetleri sunmak olduğunu söyleyen Çimşit, ilçede temel problemlerin başında gelen elektrik ve yer altı kazı çalışmalarının takipçisi olduklarını bu çalışmaların hızlandırılıp bitirilmesi için sürekli toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.

An itibari ile birçok noktada çalışmaların yapıldığı ve ilçenin adeta köstebek yuvasına döndüğü gördüklerini sözlerine ekleyen Çimşit, “ Yapılacak olan ve bitirilecek olan çalışmalar sonrası Viranşehir gerçekten de yaşanılabilir bir şehir haline gelecektir. Bunun için biraz sabır lazım ” diye konuştu.

Haberin Videosu
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku