• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİ: BİZ KOLTUKTA OTURMAYA DEĞİL HİZMETKAR OLMAYA GELDİK

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kanalizasyon çalışmaları nedeniyle kazı yapılan yollarda onarım çalışması başlatıldı.

BAŞKAN EKİNCİ: BİZ  KOLTUKTA OTURMAYA DEĞİL HİZMETKAR OLMAYA GELDİK

Okunma: 458

9 Temmuz 2019 13:48
-A

+A

 
 
Buğday pazarı esnafı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hal pazarı kompleksi yolunda yapılan kanalizasyon çalışmalarından dolayı bozulan yollardan dolayı duydukları rahatsızlığı geçtiğimiz günlerde esnaf ziyareti yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye iletti.
Esnafların talebine duyarsız kalmayan Başkan Ekinci, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’le görüşürek, esnafların mağduriyetini iletti. 
 
Başkanın Ekinci’nin isteğine anında cevap veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ekiplere taliamat vererek kazı yapılan yollarda asfaltlama çalışması başlattı.
Ekipler, yapılan kanalizasyon çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmasını sürdürüyor.
 
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe halkına hizmet etmek için Büyükşehir Belediyesi ile görev ayırımı yapmadan koordineli çalıştıklarını belirterek, taleplerine olumlu yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi. 
 
Hedeflerinin ilçeyi daha temiz,daha yeşil ve yaşanılır bir kent yapmak olduğunu ifade eden Başkan Ekinci, hedef doğrultusunda çalışmaların aralıksız süreceğini kaydetti. 
Buğday pazarı esnafı ise, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Ekinci ve Beyazgül’e teşekkür etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku