• Diğer

Viranşehir

Başkan Ekinci Bakan Kurum’dan söz aldı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Ankara'da çeşitli temaslarda bulundu. Ziyaretler çerçevesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü. Viranşehir’in daha güzel ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için projelerini yetkili makamlara sunan Ekinci' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan söz aldı. Ekinci, Viranşehirlilere Millet Bahçesi ve Kentsel Dönüşüm müjdesi verdi.

Başkan Ekinci Bakan Kurum’dan söz aldı

Okunma: 592

9 Ağustos 2019 10:50
-A

+A

Ankara ziyaretlerinin verimli geçtiğini dile getiren Ekinci, temasları ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:"Ankara ziyaretlerimiz kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u makamında ziyaret ederek, Tek sevdamız Viranşehir’imiz hakkında yapılacak olan proje ve yatırımları konuştuk.
 
Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyarette Viranşehir Belediyemize yapılan hibeler için Sayın Bakanımıza teşekkürlerimizi ilettik.
 
Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Viranşehir’imizde yapılmasını istediğimiz talepler doğrultusunda, Viranşehir’de Kentsel Dönüşüm ve Millet Bahçesi gibi dev projelerin başlatılması için ilgili genel müdürlüklere verdiği talimatla çalışmalar hızlı bir şekilde başlayacaktır.
 
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretimizde Sayın Bakanımız her zaman yanımızda ve projelerimizin destekçisi olacağını söylediler. Nazik kabullerinden ve bize gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kuruma teşekkürlerimi sunarım."ifadelerini kullandı.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku