• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİ ÇALIŞMALARI YERİDE İNCELEDİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci sabah mesaisine erken başladı.

BAŞKAN EKİNCİ ÇALIŞMALARI YERİDE İNCELEDİ

Okunma: 3751

20 Ekim 2020 16:03
-A

+A

Viranşehir merkez ve kırsalda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ekinci, buğday pazarında yapılan çalışmaları Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan Emiroğlu Mahalle Muhtarı Nihat Akın Belediye meclis üyesi Şehmuz Akın ile birlikte inceledi. Buğday pazarı ve çevresindeki ara yolların asfalt çalışmasını inceleyen Başkan Ekinci, " ilçe ve kırsal Mahallerde Asfalt çalışmalarımız devam ediyor.

Buğday pazarında Başkan Atan ile çalışmaları gezdik. Buradaki çalışmalarımız kısa sürede bitecek. Nerede bir eksik, bir ihtiyaç varsa belediye olarak anında orada olup müdahale edeceğiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan, bütün buğday pazarı esnafı adına bu güzel çalışmasından dolayı Başkan Ekinci ve Viranşehir belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum dedi.
 
Emiroğlu mahallesi Muhtarı Nihat Akın belediye başkanımız Sayın Salih Ekinciye hiçbir mahalle ayrımı yapmadan tüm mahaller eşit mesafede çalışma yapıyor mahallem adına sayın başkanım Salih Ekinciye teşekkür ediyorum dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku