• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİ VİRANŞEHİR'İN SORUNLARINI BÜYÜK ŞEHİRLE MASAYA YATIRDI

Viranşehir Belediyesi öncülüğünde 2020 Hizmet Planlama Koordinasyon Toplantıları Viranşehir İlçesinde Şanlıurfa büyükşehir ile devam etti.

BAŞKAN EKİNCİ VİRANŞEHİR'İN SORUNLARINI BÜYÜK ŞEHİRLE MASAYA YATIRDI

Okunma: 670

8 Ocak 2020 15:09
-A

+A

 
Toplantıda Başkan Ekinci, "Viranşehir de  bir başarı varsa; bu Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanımız Zeynel Abidin Beyaz gül ilçe belediye başkanımız, meclis üyelerimiz ve bürokratlarımızla beraber aldığımız bir başarıdır” dedi.
 
Sosyal belediyecilik ilkesiyle yola çıkan Viranşehir Belediyesi'nin Başkan Salih Ekinci başkanlığında gerçekleştirdiği 2020 hizmet planlama koordinasyon toplantıları Viranşehir İlçeselsinde yapıldı. Viranşehir 2020 yılına dair yapılacak olan projeler masaya yatırıldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyaz gül başkanlığında gerçekleşen hizmet planlama koordinasyon toplantısına Büyükşehir üst yönetimi, Daire Başkanları, Viranşehir Belediye Başkanı  Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin Belediye Meclis Üyeleri ve Viranşehir  Belediyesi birim müdürleri katıldı.
 
Viranşehir  Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Bugün büyükşehir belediye başkanımız ekibiyle beraber Viranşehir ilçemize  geldiler. Diğer ilçelerde yaptığı görüşmeler gibi, burada büyükşehir belediye başkanımız, genel sekreterimiz, genel sekreter yardımcılarımız, daire başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimizle beraber burada karşılıklı oturup  Viranşehir in sorunları, yapılacak  projeler ve yapılması gereken projeler konusunda fikir alışverişinde bulunacağız. Daha önce Şanlıurfa’da haftanın belli bir gününde yine Büyükşehir Belediyesinde toplantı yapıyorduk. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız bu çalışmayı yeni başlattı. Bu çalışmanın yararlı ve hayırlı olacağına inanıyorum dedi.
 
Toplantıda konuşan Başkan Beyaz gül, “Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantı 6cı ilçe toplantımız, ama şunu ifade edebilirim ki; her bir toplantımızdan sonra arkadaşlarımızda ifade ediyorlar, bu toplantı konseptinin çok yararlı olduğunu dile getirdiler. Bu toplantıda, daha önce Salih Ekinci  başkanımızın ifade ettiği gibi, Şanlıurfa’da üst yönetim olarak pazartesi ve salı günleri, Viranşehir'den  geliyordu. 

Sizin de görüşlerinizi ve düşüncelerinizi alaraktan Şanlıurfa’da ortak çalışma masası etrafında toplanıyorduk. Ancak bütün bu çalışmaları aldık, kendi bürokratlarımızdan brifingleri aldık belediye başkanlarımız kendi iç sistemlerini daha iyi tanıdı.

Bürokratlarımız kendi koordinasyonunu çok daha iyi sağladıktan sonra bir de işin yerine gidelim orda ki bürokratları ve meclis üyelerimizin düşüncelerini alalım, belediye başkanımızın çalışmalarını görelim dedik. 

Buradan doğrudan doğruya sorulara muhatap olana hem Viranşehir’de ki bürokratlarımız hem Şanlıurfa’da ki bürokratlarımız bunların cevabını verecekler, eğer bir konu devamında bir çalışma icap ediyorsa, bu defa da eşleştirme yapacağız, diyeceğiz ki sen şu arkadaşımızla şunu takip et diyeceğiz bu şekilde bu çalışmaların devamını ve sonuç almasını sağlayacağız. dedi
AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin  ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyaz gül ve ekibine Viranşehir'de bu toplantıyı düzenledikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku