• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİ YILDIRIM’A DESTEK İÇİN İSTANBUL’LA GİTTİ

23 Haziran 2019 tarihinde yinelenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a Başkan Ekinci’den destek geldi.

BAŞKAN EKİNCİ YILDIRIM’A DESTEK İÇİN İSTANBUL’LA GİTTİ

Okunma: 552

10 Haziran 2019 15:21
-A

+A

 
Şanlıurfa’dan İstanbul’a giden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci “ Her şey daha güzel olacak” sloganı ile İstanbul’a gitti. Şanlıurfa’dan İstanbul’a giden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin yanı sıra ekip içinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı  Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek Belediye Başkanı Şehmus Aydın, Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak ve Koordinatör Salih Fırat yer aldı.
 
Cumhur İttifakı Binali Yıldırım’a destek için İstanbul’a giden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci” Ulaştırma Bakanlığı, Başbakanlık ve TBMM Başkanlığı yapmış değerli büyüğümüz Sayın Binali Yıldırım’a destek için İstanbul’dayız. Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin çehresini her yönüyle olumlu bir şekilde değiştirmiş Sayın Binali Yıldırım’ın İstanbul için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İnşallah burada bulunan hemşerilerimiz ile istişare edip Sayın Yıldırım’a destek talep edeceğiz. Binali Yıldırım’ın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. İnanıyorum ki İstanbul halkı da bu konuda gerekeni yapacak ve 23 Haziranda Sayın Binali Yıldırım bu seçimden zaferle çıkacaktır” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku