• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİ ZABITA GÜNÜNÜ ESNAF ZİYARETİ YAPARAK KUTLADI

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 193. Yıl dönümü münasebetiyle Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Zabıta Müdür ve Memurları ile birlikte esnaf ziyareti yaparak kutladı.

BAŞKAN EKİNCİ ZABITA GÜNÜNÜ ESNAF ZİYARETİ YAPARAK KUTLADI

Okunma: 451

4 Eylül 2019 13:39
-A

+A

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ak Parti Meclis üyeleri, Zabıta Müdürü ve Viranşehir Zabıta Memurları kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Viranşehir Dörtyol’dan başlayarak Urfa Caddesine kadar burada bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnaflara el broşürü ve karanfil dağıtan Başkan Ekinci esnafların sorunlarını da dinledi. Bazı esnaflar taleplerinin yerine getirilmesinden dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.
 
Ziyaret sonrasında Başkan Ekinci” Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 193. Yıl dönümü dolayısıyla zabıta müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ile bir araya gelerek günlerini kutladık. Bunu fırsat bilip esnaflarımızı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk. Halkımızın bize göstermiş olduğu teveccühten dolayı çok mutlu olduğumu ifade edebilirim. Viranşehir ilçesi olarak hepimiz büyük bir aileyiz. Bizlerde ilçemize hizmet etmek için zabıta müdürlüğümüz ile birlikte tüm birimlerimiz ile vatandaşlarımızın 24 saat hizmetindeyiz. Bu vesile ile Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 193. Yıl dönümünü tekrar kutlar görevli mesai arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.
 
Esnaf ziyaretini tamamlayan heyet buradan Viranşehir Belediyesi hizmet binasına geçerek ilgili personele plaket takdiminde bulundu. Toplucu fotoğraf çekiminden sonra Başkan Ekinci ve Zabıta Müdürlüğü çalışanları topluca yemek yedi. Zabıta Müdürü ve çalışanları Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku