• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİDEN DENİZ BANKA MÜDÜRÜNE ASLANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETTİ

Viranşehir ziraat odası başkanı Bahri Ekinci bugün Viranşehir Deniz Bank Şube müdürü Yalçın Aslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN EKİNCİDEN  DENİZ BANKA MÜDÜRÜNE ASLANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETTİ

Okunma: 2343

14 Temmuz 2020 10:29
-A

+A

Deniz Bank şube Müdürü Yalçın Aslan  Başkan Ekinci'ye Deniz bankın çiftçilere kredi imkanları konusunda bilgi verdi. Müdür Aslan "biz her zaman çiftçilerimizin yanındayız. Çiftçiler için uygun kredi imkanları sunuyoruz."dedi. 
 
 Başkan Ekinci "ilçemize hizmet etmek için atanan Hemşerimiz deniz bank müdürü Yalçın Aslan'a yeni görev yerinde üstün başarılar diliyorum. Dedi  Deniz Bank Viranşehir şube müdürü  Yalçın Aslan Viranşehir ziraat odası başkanı sayın Bahri Ekinci'ye ziyaret için teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Ekinci daha sonra Viranşehir ziraat Bankası  şubesine yeni atanan Devrim Songül'ü ziyaret ederek, "Viranşehire hoş geldiniz ve yeni görev yeriniz hayırlı olsun. Yeni görev yerinizde başarılar dilerim. " dedi. Müdür Devrim Songül de ziyaret için teşekkür ederek, Viranşehir halkına hizmet için burada olduklarını ifade etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku