• Diğer

Viranşehir

BAŞKAN EKİNCİDEN VATNDAŞLARA ÇAĞRI GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Başkan Salih Ekinci'nin bizzat takip ettiği 'Görüntülü Talep Ve Öneri" uygulaması vatandaşlardan da destek görüyor.

BAŞKAN EKİNCİDEN VATNDAŞLARA ÇAĞRI GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Okunma: 2143

20 Temmuz 2020 11:26
-A

+A

AK Belediyeciliğin Türkiye'deki örnek adreslerinden birisi haline gelen Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Başkan Salih Ekinci'nin bizzat takip ettiği 'Görüntülü Talep Ve Öneri" uygulaması vatandaşlardan da destek görüyor. Başkan Ekincinin ekiplerin önemle hassasiyet gösterdiği uygulama sayesinde vatandaşlar yaşadıkları sorunları veya bulunmak istedikleri taleplerini görüntülü olarak çekerek, kurumun wathatsap hattına iletiyor. Ekiplerce her saniyesi izlenen görüntüler daha sonra not alınarak gerekli birimlere iletiliyor ve vatandaşlara gün içerisinde dönüşler yapılıyor.

VİRANŞEHİR, BAŞKAN EKİNCİ'DEN MEMNUN

İlçedeki tüm çalışmaların takipçisi olan Başkan Ekinci'nin uygulamalarından memnun olduklarını belirten Viranşehirliler, "Başkanımız çok çalışıyor. Halkla da iç içe. Bir sorunumuz veya bir talebimiz olduğu zaman oturduğumuz yerden görüntülü olarak belediye watsap hattına iletiyoruz. Arkadaşlar aynı gün kendilerine videonun ulaştığını ve ilerleyen günlerde de talebin tam olarak nasıl cevap bulduğu konusunda da geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar. Başkanımız Salih Ekinciye ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku