• Diğer

Viranşehir

Başkan Ekinciden Viranşehir Çiftçisine Destekleme Müjdesi

2018 yılı gübre, mazot ve toprak analiz desteklemeleri ödenmeye başlıyor. Ödemeler TC kimlik numarasının son hanesine göre oluşturulan takvim ile ödenecek. Viranşehir çiftçisinin beklediği müjde Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci'den geldi.

Başkan Ekinciden Viranşehir  Çiftçisine Destekleme Müjdesi

Okunma: 1506

21 Şubat 2018 09:36
-A

+A

Başkan Ekinci, 2018 yılı gübre, mazot ve toprak analiz desteklemelerinin oluşturulan takvim ile TC kimlik numarasın son rakamına göre ödeneceğini açıkladı. Başkan Ekinci, desteklemelerin çiftçilere hayırlı olması ve bol bereketi bir yılın daha geçmesi dileğinde bulundu.

İŞTE DESTEKLEME ÖDEME TAKVİMİ

Viranşehir ziraat odası başkanı Bahri Ekincinin  verdiği bilgiye göre; '2018 yılı Gübre, Mazot ve Toprak Analiz destekleme ödemeleri TC kimlik numarasının son hanesine göre yapılacak. TC'sinin son rakamı 0-2 olanlar 23 Şubat 2018 saat 18:00'den itibaren, destekleme ödemelerini Ziraat Bankası ATM'lerinden 24 saat alabilirler. Başak kartı olmayan çiftçiler yine Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunacak.

EKİNCİ: DESTEKLEMELER HAYIRLI VE BEREKETLİ KULLANILSIN

2018 yılı mazot, gübre ve toprak analiz desteklemeleri konusunda değerlendirmede bulunan Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci bereketli bir yılın geride bırakılarak, çiftçilerin aldığı destekleme ödemeleri ile daha güçlü bir tarımın yolunun açıldığını kaydetti. Başkan Ekinci şöyle konuştu: "2018 yılı tarımsal desteklemeleri ödemeleri 23 şubatta başlıyor. Öncelikle destekleme ödemelerinin çiftçilerimize hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını dilerim. Şunu söyleye bilirim ki geçtiğimiz bereketli bir yılın ardından ödenen desteklemeler çiftçimize cansuyu olurken, tarımın da gelişmesinde ve ilerlemesinde önemli katkılar sunmaktadır. Çiftçimizin yüzünü güldüren hükümetimize ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Ahmet Eşref Fakıbabaya da çiftçilerimiz adında teşekkürlerimi sunuyorum. Çiftçilerimize de tekrar bol bereketli bir yıl diliyorum." 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku