• Diğer

Viranşehir

Başkan Yazmacıdan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Viranşehir Ticaret ve Sanayi Odası (VTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yazmacı, Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yazmacıdan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Okunma: 650

3 Aralık 2018 10:02
-A

+A

Engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık günü dolyısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan VTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer yazmacı şu ifadeleri kullandı: “Her birey gibi engellilerimizinde kendi hayatlarını bağımsız ve iyi şartlarda yaşayabilmeleri önemlidir.

Hükümetimizin, engelli vatandaşlarımıza sağlık, eğitim, istihdam hakkı, çıkarılan yasalarla uygulamaya konulan evde bakım hizmetleri, rehabilitasyon, destek ve bakım hizmetleri, tüm vatandaşlarımızın olduğu gibi bizlerinde takdirini kazanmış,tüm engelleri elbirliği ile kaldırabileceğimizin göstergesi olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle her sağlıklı bireyin bir engelli adayı olduğu gerçeğini unutmamamız gerektiğini bir kez daha hatırlatır, tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu bir hayat dilerim” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku