• Diğer

Viranşehir

Başkan Yolcu: Partimin Emrindeyim

15 Temmuz Ankara Gaziler Derneği Başkanı Tahsin Yolcu 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.AK Partinin bu seçimlerden de zaferle geçtiğini belirten Yolcu,bu Turkiyenun geleceği için büyük bir şans olduğunu kaydetti.

Başkan Yolcu: Partimin Emrindeyim

Okunma: 1444

2 Ağustos 2018 20:53
-A

+A

 
 
 
Gazetemizin Genel yayın yönetmeni Nurettin Karakış tarafından ofisinde ziyaret edilen Yolcu, çeşitli değerlendirmelerde bulundu.
 
24 Haziran yapılan 27.dönem milletvekili seçimlerinde AK Partiden aday adayı olan Yolcu, kendisinin aday gösterilmemesinin kendisinde bir kırgınlığa yol açmadığını  söyledi.

İlk günde olduğu gibi bugünde AK partinin hizmetinde olduğunu aktaran Yolcu;"Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan olmak üzere genel merkezin tercihini başka bir arkadaşımızdan yana oldu. 

 Başkan Tahsin Yolcu : Bu karar bizi asla kusturmedi. Aksine  Ankara'dan Viransehir'e gelerek çalışmalarımızı artırdık.AK Parti ve sayın Başkanımız Erdoğan zaferle çıktı.Bu zafer TÜrkiye'nin zaferi oldu."dedi.
 
Anakara'da  faaliyet gösterdiklerini kaydeden Yolcu:"Ankara'da tüm hemşehrilerimizin emrindeyiz.Bu millet kahraman bir millet, Gazi bir millet.Hizmetin ve övgünün en büyüğüne layık. "İfadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku