• Diğer

Viranşehir

Başkanı Tekinden Flaş Çağrı

Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Türkiye’ye döviz ve dolar üzerinden yapılmaya çalışılan operasyona yazılı basın Açıklaması yaptı başkan Tekin:” çok sert tepki göstererek, vatandaşları dövizlerini bozdurup ülkesine sahip çıkmaya çağırdı.

 Başkanı Tekinden Flaş Çağrı

Okunma: 910

11 Ağustos 2018 10:18
-A

+A

Kurdaki sert dalgalanmanın geçici olduğunu vurgulayan Başkan Tekin Yazılı basın Açıklaması yaptığı açıklamada; “Kökleri bin yıllık bir devlete dolar ve döviz üzerinden operasyon yapılacağına kanmak akıl tutulmasıdır. Bilinmelidir ki Türkiye kabile ülkesi değildir, sömürülecek bir devlet hiç değildir. Bugün hükümetimiz, başta Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ekonomist bileşenleriyle birlikte gerekli tüm önlemleri almakta, içerde ve dışarda gerekli tüm cevapları aynı diplomatik deha ile vermektedir. Bundan vatandaşlarımızın şüphesi olmasın. Bugün ülke genelinde en ufak bir olumsuzlukta dış mihraklara taraf olanların milliliği ve yerliliği yoktur ve olamaz zaten. Gün birlik günü ise saflarımızı daha sıklaştırmamız lazımdır. Taşın altına elimizi de gövdemizi de koymalıyız.
Unutmayalım!
 
BAŞKA TÜRKİYE YOK
 
Ben buradan hem Viranşehir hemşerilerime hem de ülke sevdalısı 81 milyon vatandaşımıza sesleniyorum; Gelin yastık altında ne kadar dövizimiz varsa ülkemizin bekası için bozalım, 
 
KURULAN BÜTÜN OYUNLARI BAŞLARINA YIKALIM.
 
Bizler Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı cennet mekân Abdülhamit Han'ın yalnızlığına bırakmayacağız. Fert-fert, ev-ev, ilçe-ilçe, il-il omuz omuza kol kola olmamız lazım. Bugün sen, ben yoktur, yeni Türkiye vardır, büyük Türkiye vardır. Ülkesine sevdalı 81 milyon koca yürek vardır” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku