• Diğer

Viranşehir

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKİNCİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, Viranşehir'de yerel ve ulusal basını ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Katılımlarından dolayı basın mensuplarına tek tek teşekkür eden Belediye Başkan Adayı Ekinci 31 Mart için seçim çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKİNCİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Okunma: 458

6 Şubat 2019 08:37
-A

+A

Programda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan Adayı Ekinci, neden aday oldunuz sorusuna “ Memleketimin hasret kaldığı hizmetleri gerçekleştirmek istedim. Siyasetin içinden gelen bir aileye mensubum. Viranşehir’de siyaset gittikçe gençleşiyor. Ailemizin de desteğini alarak ilçemize hizmet etmek için aday Adayı oldum Allaha şükürler olsun  Viranşehir halkına hizmet etme  Bize nasip oldu” şeklinde cevap verdi.
 
İLÇEMİZİN HER BİR FERDİNİ BAĞRIMIZA BASACAĞIZ.
 
Sadece seçim öncesi değil, hizmet süresi boyunca ilçede her yüreğe dokunacağını, her kapıyı çalacağını, her haneye gireceğini her eli sıkacağını belirten Akparti viranşehir Belediye Başkan Adayı Ekinci: “ Bu memleketin bir ferdi bir evladıyım. Viranşehir olarak 200 bin nüfuslu büyük bir aileyiz. İlçemizin her bir ferdi bizim için çok değerli ve çok kıymetli. İlçemizin hep birlikte el ele vererek kaldırıp yükselteceğiz.  
 
BU YOLA İNANARAK GİRDİK, PROJELERİMİZ HAZIR
 
Viranşehir ile ilgili ne tür projelerin olduğu sorusuna Başkan Adayı Salih Ekinci, inanarak girdiği bu yolda projelerinin hazır olduğu belirterek:  “ Viranşehir’in sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Çünkü bu ilçede yaşayan Viranşehir’in bir ferdiyim. Belediye Başkan Adaylığına karar kıldığımız günden beri ilçe ile ilgili sorunların çözümü için projelerimizi belirleyip yazdık. İlerleyen günlerde peyder pey projelerimizin halkımızla paylaşacağız. Güçlü ve profesyonel bir ekiple ilçemizin öncelikli ihtiyacı olan alt ve üst yapı sorunlarına kalıcı çözüm getireceğiz. Bunun yanında şehrin yaşanılabilir gelişmiş bir şehir haline gelmesi için projelerimiz de var. İnşallah 5 yıl gibi kısa bir sürede Viranşehir’e Belediyecilik adına önemli mesafeler aldıracağımıza inanıyorum. “ dedi.
 
Viranşehir halkına inanarak ve güvenerek yola çıktığını belirten Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci 31 Mart günü Viranşehir için bir milat olacağını sözlerine ekledi.
Programın sonunda basın mensupları ile hatıra fotoğrafı çeken Başkan Adayı Ekinci basın mensuplarına teşekkür etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku