• Diğer

Viranşehir

BELEDİYEDEN DEVLET HASTANESİNE 2 MODERN MİSAFİRHANE

Viranşehir Belediyesi, hasta yakınlarının yıllardır yaşadıkları sorunu çözerek, 200 Yataklı İlçe Devlet Hastanesi’nde 2 adet Misafirhane yapıyor.

BELEDİYEDEN DEVLET HASTANESİNE 2 MODERN MİSAFİRHANE

Okunma: 845

1 Ağustos 2018 10:50
-A

+AViranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hastanenin acil servisi yanında yapılan biri bay, biri bayan olmak üzere 2 adet misafirhane bitme aşamasına geldi.

Hastaneye gelen ve kalacak yeri olmayan yatalak hastalar ile hasta yakınları, Belediye’nin yaptığı misafirhanelerde kalacak.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, sağlığa verdikleri öneme vurgu yaparak, yıllardır hasta yakınlarının yaşadığı sorunu çözmenin sevinci ve mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Yıllardır hastalarını buraya getiren hasta yakınlarının konaklama konusunda büyük sıkıntılar çektiğine dikkat çeken Çimşit, vatandaşlarımız daha önce koridorlarda veya hastane bahçesinde sabahlıyorlardı. Bu görüntüler de insanın içini sızlatıyordu. Yıllardır konuşulan bu sorun, bitme aşamasına gelen 2 adet misafirhane ile ortadan kalkacak” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku