• Diğer

Viranşehir

Beşir Derneği İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Beşir Derneği Viranşehir Temsilciliği, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerine kurban etti dağıtımı gerçekleştirdi.

Beşir Derneği İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Okunma: 733

29 Ağustos 2018 10:16
-A

+A

 
Sürekli yardımlarının yanı sıra  bayramlarda ve afet anlarındaki yardım faaliyetleriyle de tanınan Beşir Derneği, viranşehirde ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi.
 
Beşir Derneği Semerkat Viranşehir Dernek başkanı Mahmut Çiftçi  “Bir Hisse Hayrınıza Vesile sloganıyla çıktığımız yolda, Türkiye dahil olmak üzere 55 ülkede vekaleten  kurban kesim faaliyetlerimizi tamamladık. 2018 Kurban Organizasyonu kapsamında yılda bir defa et gören coğrafyalarda yaşayan mahzun çocuklarla kurban bayramını birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyetlerimiz yanında yerelde Beşir Derneği olarak viranşehir hayırseverlerin yapmış oldukları kurban eti bağışlarını, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban bağışı organizasyonları düzenleyerek paylaşmanın ve kardeşliği yaygınlaştırmanın gayreti içerisindeyiz. İnsani yardım organizasyonu ile faaliyetlerini sürdüren derneğimiz; yurt içinde ve yurt dışında binlerce ailenin, yetimlerin, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmuştur” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku