• Diğer

Viranşehir

Bölge Birincisi Olmayı Hedefliyoruz

Viranşehir Taşkaya ortaokulu spor dalında bir başarıya imza attı. Hentbol spor dalında ilçede birinciliği alan Taşkaya ortaokulu hentbol takımı İl’de yarışmaya hak kazandı. Okul Müdürü Vahdettin Koka “bölgede birinciliği hedefliyoruz” dedi.

Bölge Birincisi Olmayı Hedefliyoruz

Okunma: 1207

14 Ocak 2019 12:15
-A

+A

Birinciliği alan takım Viranşehir öğretmenevinde (Karacan Turizm)İlhan Karacan tarafından verilen kahvaltıda Milli eğitim müdürü yardımcıları Zeydan Kurt, Mehmet Şirin Esen, İlyas Koyuncu, Ak Parti Teşkilat mensubu Salih Aslan ve eğitimcilerle bir araya geldi.

İl’de yarışmayı kazanan taşkaya ortaokulu hentbol takımı beden eğitimi öğretmenleri olan Özlem Akarmut’a çok teşekkür e ettiklerini  ifade ettiler.

 kısıtlı imkanlarla çok şey başarmanın önemli olduğunu aktaran okul müdürü Vahdettin Koka, “ hentbol sporunu yaygınlaştırmak istiyoruz.  Hentbolda ilçe birinciliğini alarak il’de yarışmaya hak kazandık. Hentbolun yanında futbol ve volaybolda’da çalışmalar yapıyoruz. Diğer sporlarda da daha da ilerlemek istiyoruz.

Geçen yıl ilçe ikincisi olduk. Hedefimiz il’de de birinci olmak daha sonra ise bölgede birinci olmak.  Az imkanla çok şey başarıyoruz fakat çok imkanla çok daha iyi başarılara imza atabiliriz. Bazı hayırsever insanlar bazı eksiklerimizi kapatıllar fakat spor anlamında okulumuzda hala eksikler var. Takımımızı tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu. ve bugün hetbolcularımıaza sabah kahvaltı veren her zaman yanımızda olan karacan Turizim  sahabi sayın İlhan karacan'a teşekkür ederim dedi.

Mutluluğu yüzlerinden okunan öğrenciler öğretmen ve okul müdürüyle  günün anısına fotoğraf çektiler.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku