• Diğer

Viranşehir

Çardak, 'Çiftçimizin Yanındayız'

Viranşehirli iş adamlarından Mahmut Çardak, Viranşehir Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Karakış'a özel açıklamalarda bulundu. Daima çiftçilerin yanında olduklarını ifade eden Çardak, emekçinin alnı kurumadan emeğinin verilmesi gerektiğini vurguladı.

Çardak, 'Çiftçimizin Yanındayız'

Okunma: 5714

1 Eylül 2020 11:27
-A

+A

Viranşehir Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Karakış, Viranşehirli iş adamı Mahmut Çardak ile Viranşehir tarımını görüştü. Bu yıl yaklaşan pamuk hasadının tüm çiftçilere hayırlı ve bereketli bir hasat dönemi olmasını dileyen İş insanı Mahmut Çardak, Viranşehirli çiftçilerin imkanlarının her yıl daha da iyiye gittiğini söyledi. Çardak "Tarlalarında çiftçilerimizin pamuğunu alıyoruz. İster Viranşehir ister Şanlıurfa organize sanayiye götürüyoruz. Peygamber efendimizin sözü var, emekçinin teri kurumadan emeği verilmeli. Biz bu ilke ile hareket ediyoruz. Daima Çiftçimizin Yanındayız. Ülkemiz bir tarım ülkesi ve tarım da çiftçi ile yürür. Bu nedenle herkes çiftçilerimizin hak ettiği değeri vermeli. Çiftçimize her zaman sahip çıkmalıyız. Çünkü üreten ve ülkeyi kaldıran çiftçidir. " dedi.
Viranşehir Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Karakış iş İnsanı Mahmut Çardak'a gazetemize verdiği açıklamalar için teşekkür ederek, bu yıl ki pamuk hasadının bereketli olmasını diledi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku