• Diğer

Viranşehir

DBP Viranşehir’de Kongre’ye Gitti

Demokratik Bölgeler Partisi Viranşehir’de yeni yönetimini oluşturmak için kongreye gitti.Tek liste halinde gidilen kongreye Halil Orhan ve Robin Ekinci Eş başkanlığa seçildi.

DBP Viranşehir’de Kongre’ye Gitti

Okunma: 1568

14 Mayıs 2018 10:38
-A

+A

Demokratik Bölgeler Partisi Viranşehir İlçe Örgütü yeni yönetimini belirlemek için bugün DBP Parti Binasında bulunan konferans salonunda delegelerini toplayarak kongreye gitti.Kongreye Viranşehir HDP ilçe başkanı Mehmet Ali Hançer,   ve HDP Viranşehir İlçe yöneticilerinin yanı sıra birçok kişi katıldı.

Kongre  bir dakikalık saygı duruşundan sonra başladı.Dilek ve temenniler bölümünde Viranşehir HDPilçe başkan Mehmet Ali hançer  kısa bir konuşma yaptı. Başkan Hançer ” Her ne kadar kaos bir durum yaşansa da biz Kürtler için güneşin doğuşu yakındır , aydınlık günler yakındır yeter ki birlik ve beraberliğimiz olsun. Onun için çok büyük çaba harcamalıyız. Değerlerimize dört elle sarılmalıyız ki özgürlüğümüzü sağlayabilelim” diyerek yeni yönetime seçilecek olan yöneticileri tebrik etti. Ardından tek liste halinde seçime gidildi.
HALİL ORHAN  BAŞKAN
ROBİN EKİNCİ
HAŞİM ERDEM
TEMO TAŞÇEVİREN 
NECATTİ GÖREN
ADEM KIZIL TOPRAK
FEYZULLAH KALMAZ
MEHMET SANCAR
HALİL PAYDOS yönetime seçildi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku