• Diğer

Viranşehir

Ekinci: Hizmetkar olmaya geliyoruz

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, seçim çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Ekinci: Hizmetkar olmaya geliyoruz

Okunma: 270

4 Mart 2019 08:39
-A

+A

 
Sahada yaptığı ziyaretlerde ve seçim bürosunda vatandaşlarla yaptığı toplantılarda, 31 Mart seçimlerinin önemini anlatan Başkan Adayı Ekinci, Türkiye, Şanlıurfa ve Viranşehir’de her alanda istikrarın sürmesi için yapılacak olan seçimlerin tarihi bir öneme sahip olduğunu ifade etti. 
Ekinci, Adaylığımın açıkladığı günden bu yana hızlı ve düzenli bir çalışmayla, ekibimizin de yardımıyla adım atmadığımız yer kalmadı.

Amacımız, Viranşehir’i AK Parti belediyeciliği ile buluşturmak ve insanımızın rahatlıkla yaşayabileceği bir ilçe haline getirmektir” dedi. 
İşsizlik, Elektrik ve hizmet sorunundan yakınan vatandaşların biraz daha sabretmesini isteyen Ekinci, “ Demokrasilerde en büyük patron halktır. Halkımız bize başkanlık görevini uygun görürse bu sıkıntıların hiçbirini vatandaşa göstermeyeceğiz.  Viranşehir halkı olarak bizler büyük bir aileyiz. Yapacağımız her türlü hizmet ve yatırım büyük ailemize yapılmış olacaktır.

31 Mart Günü Büyük Ailemizin desteği ile Viranşehir’in Talih’ini değiştirmek, güzel memleketimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için geleceğiz. Belediyeyi koltuktan değil sahadan yöneteceğiz. Aday olduğumuz günden beri sürekli Vatandaş ve esnafımızın içinde olduk. Sıkıntı ve sorunlarını tek tek dinledik ve notlarımızı aldık. Allahın izniyle 31 Mart’tan sonra İlçemizin kangrenleşen sorunlarının tümünün üstesinde geleceğiz” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku