• Diğer

Viranşehir

Ekinci ‘Sıkmadık El Bırakmayacağız’

Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında halk ile buluşmaya devam ediyor. İlçedeki esnafları ziyaret eden Ekinci, Ak parti Viranşehir Kadın kolları ile birlikte semt pazarına giderek burada vatandaşa üzerinde ismi yazılı olan bez file çantalar dağıttı.

Ekinci ‘Sıkmadık El Bırakmayacağız’

Okunma: 311

5 Mart 2019 11:56
-A

+A

Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçede sıkmadık el bırakmayacağını belirten Ekinci, sabahın ilk saatlerinde hayvan pazarına giderek burada vatandaşlarla görüştü. Viranşehir’de canlı hayvan alım satımı yapılan hayvan pazarında tek tek esnafları dolaşan Ekinci’ye Ak parti ilçe yöneticileri ve Ak parti Viranşehir belediye meclis üyesi Adayları da eşlik etti. Burada vatandaşları dinleyen Ekinci, esnaflardan dua ve destek istedi.

Buradaki ziyaretinin ardından Ekinci Kadın kolları ile birlikte semt pazarına geçti. Ekinci’ye Ak parti Viranşehir Kadın kolları Başkanı Kadriye Barış ve diğer kadın yöneticiler eşlik etti. Vatandaşları ziyaret eden Ekinci, daha temiz bir Viranşehir için üzerinde Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci yazılı bez file çantalar dağıttı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku