• Diğer

Viranşehir

Ekinci’nin Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü

Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’nin seçim bürosu açılışı yapıldı. Büro açılışı adeta mitinge dönüştü. Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’nin Sakarya caddesindeki bürosunun açılışı yapıldı

Ekinci’nin Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü

Okunma: 664

25 Şubat 2019 16:19
-A

+A

. Açılış vatandaşların da katılımı ile adeta mitinge dönüştü. Yoğun coşku ve tezahüratların yapıldığı mitinge Ak parti Şanlıurfa il başkanı Bahattin Yıldız, Ak parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak parti MYK üyesi Vildan Polat, Ak parti Viranşehir Başkanı, Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış konuşmasını yapan Ak parti Viranşehir ilçe başkanı Ali Tekin, ak partinin mazlum ve garibanların partisi olduğunu, bu nedenle halkın ak partiyi tercih ettiğini belirtti. Tekin, “Sayın Reisi Cumhurun dediği gibi nerde bir mazlum varsa o mazlumun sesi Recep Tayyip Erdoğan’dır. 31 Martta Hem Zeynel başkana, Hem Salih Başkana hem de Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacağız” dedi. Ardından konuşma yapan Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, açılışa gelen tüm katılımcılara teşekkür etti. Ekinci “Uzun yıllardır Viranşehir’de yaşıyorum. Bu halkın tek sorunu yol sorunu değildir. Viranşehir’i ak belediyecilik ile tanıştırıp, ekonomik, sosyal sorunların hallolması için mücadele edeceğim.” Dedi. Ak parti Şanlıurfa il başkanı Bahattin Yıldız ve AK parti MYK üyesi Vildan Polat Şanlıurfa ve tüm ilçelerinin 31 martta ak parti diyeceğini ifade ettiler. Viranşehirlilere seslenen Ak parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, kendini Viranşehirli gibi hissettiğini, Viranşehir’de yıllarca görev yaptığını söyledi. Beyazgül, “Salih kardeşim ile el ele verip, hem ilçemize hem de ilimize hizmetler getireceğiz.” Diye konuştu. 

 

Yapılan konuşmaların ardından ilçenin 4 büyük caddesi olan Eski Urfa Caddesi, Derik Caddesi, Karacadağ Caddesi ve Ceylanpınar caddesi güzergâhlarındaki esnaflar ziyaret edilerek, destek istendi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku