• Diğer

Viranşehir

ELMACI :"VİRANŞEHİR HALKINA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Viranşehir'de 2016 yılından bu yana Belediye ile yapılan anlaşma gereği temizlik işlerini yürüten Elit Temizlik şirketi mart ayın içinde işçi kardeşlerimle Helallaşacağını ifade eden elmacı biz Viranşehir halkına hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

ELMACI :"VİRANŞEHİR HALKINA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Okunma: 718

9 Mart 2018 14:27
-A

+A

 
 
Şirketin yöneticisi Veysi Elmacı, mart ayı itibari ile Viranşehir Belediyesi ile olan sözleşmelerinin sona ereceğini söyledi. İşçiler ve belediye yetkililerine teşekkür eden Elmacı, yıllardan bu yana halkın daha sağlıklı bir ortamda yaşaması için çalıştıklarını bildirdi.
 
Taşeron olarak firmalarında çalışan işçilerinin kadroya geçmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını  aktaran  Elmacı, özveri ile fedakarlıktan bulunan işçileri tebrik etti.
 
Elmacı;"Viranşehir'de verdiğimiz temizlik hizmeti mart ayı itibari ile belediye bünyesinde yapılacak. Firmamızda çalışan yaklaşık 200 kardesimiz daimi işçi statüsüne kavuşuyor. Bu bizi sevindirdi. Gece gündüz ilçemizin temizliği için çalışan kardeşlerimizi tebrik ediyoruz.Firma olarak mart ayında kanuni düzenleme nedeniyle işimiz sona eriyor. Bu zaman zarfından gerek işçilerimiz,gerek belediye ve gerekse kıymetli halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz.'ifadelerini kullandı
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku