• Diğer

Şanlıurfa

Genç AK Partililer yeni atamadan rahatsız!

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı görevine getirilen ismin netleşmesinin ardından AK Parti Gençlik Kolları Üyelerinden tepkiler geldi

Genç AK Partililer yeni atamadan rahatsız!

Okunma: 8274

30 Eylül 2020 11:56
-A

+A


AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Karaçizmeli'nin göreve getirilmesinin ardından ise AK Parti Gençlik Kolları Üyelerinden tepkiler de gecikmedi.

Teşkilatta görev almış bir ismin başkanlığa getirilmesi gerektiğini sosyal medyadan ifade eden partililer, 'itibar suikasti' düzenlendiğini aktardı.


KORKMAZ: AK GENÇLİK SAHİPSİZ DEĞİL!

 

İl başkanlığı mülakatlarına çağrılmayan bir ismin başkanlığa geçtiğini ifade eden 

"Gençlik kollarımızın siyasi hukuki işler başkanlığını yürütmem sırasında kamuoyunun malum olduğu olay üzerine il başkanı istifa etti ve il başkanlığı görevi vekâleten tarafıma tevdi edildi. Genel merkezimizin yaklaşan kongre sürecinden dolayı il başkanlığı mülakatlarına ben ve 14 arkadaşımız katıldık. Ne yazık ki şehrimizde kendi alanlarında rüştünü ispatlamış arkadaşlarımız ve şahsım dışında adaylığı dahi söz konusu olmamış bir arkadaşımız atanarak 15 adaya resmen itibar suikastı düzenlenmiştir! Davamızı onurumuzla bir görüp davaya sırtımızı çevirmedik, çevirmeyeceğiz! Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın yolundan asla dönmeyeceğiz! Davama ve partime asla kızgın değilim ama unutulmamalıdır ki; ŞANLIURFA AK GENÇLİK SAHİPSİZ DEĞİLDİR!!!"

ESKİ BAŞKAN: GÖNÜL İSTERDİ Kİ TEŞKİLATTA YETİŞMİŞ BİRİ OLSUN

Bir dönem AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sedat Ertürk de sessiz kalmadı. Ertürk yaptığı açıklama ile, "Gönül isterdi ki teşkilatta görev almış, Gençliğin mutfağından çıkmış, kapı kapı dolaşmış, sandıklarda görev almış, bayrak asmış, üye kaydı yapmış velhasıl teşkilatta yetişmiş bir kardeşimizin atanmasıydı" dedi.

MEHMET KARAÇİZMELİ

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku