• Diğer

Viranşehir

Göl ailesinden Aile sağlık merkezi bağışı

Viranşehir'in sevilen ve sayılan Ailelerinde göl Ailesi Viranşehir'de örnek bir davranış göstererek Mülkiyeti Göl ailesine ait. Yenimahalle tahir kümesi mevki adresi 417 metre kare alana sahip evi Şanlıurfa sağlık il Müdürlüğü ile Göl ailesi tarafından imza altına alınarak 10 yıl süreyle Mehmet Göl aile sağlık merkezi olarak bağışta bulunuldu.

Göl ailesinden Aile sağlık merkezi bağışı

Okunma: 1656

5 Eylül 2018 14:36
-A

+AViranşehir halkının hizmetine sunulan aile sağlık merkezi ,Viranşehirin bu konudaki eksikliğini bir nebzede olsa da ortadan kaldırdı. Sayın Ali Göl, Şeyhmus Göl ve Eyyüp Göl e teşekkür ederiz.

Göl ailesi adına açıklamada bulunan Eyyüp göl ; Yıllarca bu şehrin toprağından,suyundan,dostluğundan,havasından ve insanlığından insanca yaşamından fayda gördük. Göl ailesi olarak bizimde haklımıza vefa borcumuzun olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu anlamda bir ilki yapmamın gururunu yaşıyoruz. 19 Ağustos depreminde hayatını kaybeden sevgili mehmet Göl adını yaşattığımız için çok mutluyuz. Kimin duasının kabul olacağını asla bilemeyiz. Bu anlamda tüm hayır sever hemşerilerimizde şehrinize katkıda bulunmalarını rica ederim. Viranşehir için hayırlı ve uğurlu olsun
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku