• Diğer

Viranşehir

Güreşte Şanlıurfa Birincisiyiz

Okul Sporları Kapsamında Şanlıurfa’da düzenlenen İl Güreş Şampiyonasında Şair Nabi Ortaokulu Güreş Takımı İl Birincisi olarak Bölge Müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Güreşte Şanlıurfa Birincisiyiz

Okunma: 580

14 Şubat 2018 14:23
-A

+A

 
 
Şair Nabi Ortaokulu Güreş Takımı Şanlıurfa’da düzenlenen Şampiyonada Gerkromen ve Serbest Güreş dallarında farklı kilolarda toplam 11 birincilik,7 ikincilik ve 10 üçüncülük kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Kendilerinden emin bir şekilde sahaya çıkan öğrencilerimiz Şanlıurfa Güreş Müsabakalarında İl Birincisi olarak bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı. 
Okul Müdürü Nurettin Saatçioğlu “Öğrencilerimizin elde ettikleri başarının baş mimarı olan Beden Eğitimi Beytullah Yılmaz ve Öğrencilerini tebrik ediyorum. Okulumuzun güreş takımına maddi ve manevi katkılarda bulunan Viranşehir Belediye Başkan Vekili ve İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Ateş’e ve Şube Müdürümüz Ekrem İştin’e teşekkür ederim. ”dedi.
 
Öğrencileri, elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş “Ata Sporlarımızdan olan Güreş Şampiyonasında büyük bir mücadele göstererek İlde dereceye giren Şair Nabi Ortaokulu Güreş Takımını ve öğrencilerin eğitimi ile ilgilenen Beden Eğitimi Öğretmenini Beytullah Yılmaz’ı tebrik ettiğini, öğrencilerimizin elde ettiği şampiyonluktan ötürü gurur duyduğunu ” ifade etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku