• Diğer

Viranşehir

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Viranşehir İlçesinde Hayırsever iş adamı Abdullatif Nebati, eşi merhume Emine Nebati hayratına Girne İlkokuluna 19 adet klima bağışında bulundu.

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Okunma: 1718

4 Temmuz 2018 16:26
-A

+A

 
Klimaların okula teslimatı sırasında İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Ekrem İştin, Okul Müdürü Bilal Güney, Abdullatif Nebati’nin aynı okulda öğretmenlik yapan kızı Ziynet Nebati ve okulun diğer öğretmenleri hazır bulundu. 
 
İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit Klima bağışında bulunan iş adamı Abdullatif Nebati’ye örnek davranışından ötürü teşekkür ederek, memleketin duyarlı vatandaşlara ihtiyacı olduğunun altını çizdi. Hayırsever iş adamına “Bu örnek davranışın diğer iş adamlarına bir örnek teşkil edeceği kanaatindeyim. Özelde size genelde tüm ailenize bu duyarlı ve örnek davranışınızdan ötürü bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” Dedi.
 
Hayırsever iş adamı Abdullatif Nebati “Ailece eğitim-öğretime önem veriyoruz. Bütün çocuklarımı üniversite eğitimine kadar okutmaya çalıştım. Bağış yaptığım okulda öğretmenlik yapan kızımdan okulun klima ihtiyacı olduğunu öğrendim. Okula yaptığımız klima bağışıyla öğrenciler daha iyi ve sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim göreceklerdir. Elimizden geldiğince eğitim kurumlarına bu ve buna benzer yardımları yapmak istiyoruz.”  dedi.
 
19 ayrı sınıfa klima takılacağından memnun ve mutlu olan Okul Müdürü Bilal Güney “Hayırsever İşadamı Abdullatif Nebati’ye teşekkür ederek, Kendisine ve aile bireylerine plaket takdim etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku