• Diğer

Viranşehir

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN RAMAZAN AYI İSTİŞARE TOPLANTISI

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Müftülüğü İstişare Toplantısı, viranşehir Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Ömer Çimşit'in katılımı ile Ramazan ayı gündemiyle yapıldı.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN RAMAZAN AYI İSTİŞARE TOPLANTISI

Okunma: 451

16 Mayıs 2018 09:26
-A

+A

 Viranşehir Kaymakamlığı Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Kaymakam Ömer Çimşit, İlçe Müftüsü Kamil Oktay, cami imamları, din görevlileri ve Kuran Kursları eğiticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

                Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Kamil Oktay Ramazan’da din hizmetlerinin en iyi bir şekilde yerine getirilmesi, vatandaşların ibadetlerinin aksamaması için bir araya geldiklerini ifade ederek: “ Gerek ilçe merkezi gerekse kırsal mahallelerde rahmet, mağfiret, bereket ve ibadet ayı Ramazan ayına İlçe Müftülüğü olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm camilerimizde teravih namazları ve mukabelelerin yapılması için gerekli tüm tedbirler alındı. Bu yıl Ramazan ayında israfın zararları vatandaşlarımızı anlatılacaktır. Diyanet İşleri Başkanlığınca Ramazan ayının teması israf olarak belirlendi.” ifadelerini kullandı.

                  İstişare toplantısında bir konuşma yapan Kaymakam Ömer Çimşit, mübarek Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde yaşanması için İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesi olarak gerekenlerin yapılacağını belirterek, Ramazan ayının önce ülkemize sonra İslam ve insanlık alemine huzur ve mutluluklar getirmesi dilek ve temennilerinde bulundu. Ramazan ayı istişare toplantısının sonunda programa katılanların soruları İlçe Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili  Ömer Çimşit ve İlçe Müftüsü tarafından cevaplandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku