• Diğer

Viranşehir

iş adamı kaldırıcıdan öğrencilere konferans

Viranşehir İşadamı İsmail kaldırıcı zirvesine ulaşan kariyer yaşamını Viranşehir Toklu İmam hatip ortaokulu öğrencilerine anlattı.

 iş adamı kaldırıcıdan  öğrencilere konferans

Okunma: 824

10 Mart 2017 18:51
-A

+A

Viranşehir İşadamı İsmail kaldırıcı zirvesine ulaşan kariyer yaşamını Viranşehir Toklu İmam hatip ortaokulu öğrencilerine anlattı.


Konferans. Konuşmasına son zamanlarda Artan terör olaylarında şehit olan askerlerimize ve Viranşehir’de meydana gelen patlamada hayatını kaybeden bekçi İbrahim kete ve Ahmet Okan Günak Allah’tan rahmet dileyerek, “Umarım daha az acılı daha çok huzurlu günlere erişiriz.” temennisinde bulundu. Ülke olarak çok çalışmak durumunda olduğumuzun altını çizen işadamı Kaldırıcı, “Ya tırtıl olarak kalıp kozamızın içinde öleceğiz, ya da kelebek olup uçacağız.” diye konuştu. Konferans sunumuna, programın düzenlenmesine katkı sağlayan Toklu imam hatip ortaokul müdür ve öğretmenlerine teşekkür ederek ederim. Eğitim ve çalışma hayatına ilişkin bilgiler veren işadamı İsmail kaldırıcı,  çırağı olarak girdiği mobilya işine ilerleyişini ve karşılaştığı zorlukları paylaştı.
Mobilya sektörü Viranşehir’de hayalindeki yere henüz ulaşamadığını “Hayalimdeki seviyeye gelmediğini.” sözleri ile ifade eden Kaldırıcı, başka alanında da yatırımlar yaptıklarını. ”şeklinde konuştu.

İşadamı İsmail Kaldırıcı, salonu dolduran öğrencilere “Dürüst ve düzgün olmak, işimi doğru yapmak en büyük sermayem oldu. Çok çalışın; doğru, dürüst ve düzgün işler yapın.” tavsiyelerinde bulundu. Programda sonra işadamı İsmail kaldırıcı öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku