• Diğer

Viranşehir

Kaymakam Dereci, İş Adamlarını Viranşehir’e Davet Etti

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci, Viranşehir Organize sanayide elektrik kesintilerinin en aza indirileceğini ifade ederek, Viranşehir’e yatırım yapmak isteyenleri İlçeye davet etti. Dereci, Viranşehir’de elektrik probleminin sıfırlanacağını ifade ederek böyle bir sorunun geride kaldığını sözlerine ekledi.

Kaymakam Dereci, İş Adamlarını Viranşehir’e Davet Etti

Okunma: 898

7 Ocak 2019 12:16
-A

+A

 
 
Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Viranşehir’i yatırım şehri yapmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçeye geldiği günden beri ilçenin kalkınması ve gelişmesi için projeler üreten Dereci, Viranşehir organize sanayide fabrikaların elektrikten doğan mağduriyetini gidermek için kolları sıvadı. Vatandaşların Elbeğendi Mahallesinde kuracakları güneş enerjisi santrallerinin Organize sanayi hattına bağlanmasını talep etti. Kaymakam Dereci, Organize sanayi hattının tüm teknik masraflarının karşılanması durumunda  santralin hatta bağlanmasına onay vereceklerini kabul etti. 
‘İş Adamları Gönül Rahatlığı İle Yatırım Yapabilir’
Yapılan bu protokol ile Viranşehir Organize sanayide elektrik kesintilerinin sıfırlanacağını belirten Kaymakam Ömer Dereci, bölgede kurulacak güneş enerjisi ile  elektrik kesintisinin sıfırlanacağı sözü aldıklarını ifade etti. Kaymakam Dereci “İş adamları Viranşehir’e gönül rahatlığı ile yatırım yapabilirler. Artık, organize sanayide elektrik kesintisi yaşanmayacak. Burada yatırım yapan iş adamlarımız mağdur olmayacak. Viranşehir iş potansiyeli çok yüksek bir ilçe ve bu anlamda çalışmalarımız devam edecek diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku