• Diğer

Viranşehir

Kaymakam Dereci ve Başkan Ekinci Basınla Kahvaltıda Buluştu

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci İlçe kaymakamı Ömer Dereci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Viranşehir'de Yerel ve ulusal Gazetecilerle kahvaltıda buluşarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 Kaymakam Dereci ve Başkan Ekinci  Basınla Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 661

10 Ocak 2020 12:41
-A

+A

Ulusal ve yerel gazetecilerin katıldığı  Viranşehir polis evinde gerçekleşen kahvaltıda  konuşan Belediye Başkanı Salih Ekinci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Ekinci sal,h Ekinci:"seçildiği günden bu yana geçen süreçte Viranşehir'deki gazetecilerle güzel diyaloglar içerisinde olduklarını söyleyerek, Viranşehir'deki yerel basının tarafsız, iftara ve dedikodulardan uzak, kamuya hizmet  anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Belediye Başkanı Ekinci ilçede yaptığı ve yapacağı çalışmaları Viranşehir yerel basının bunların tamamından haberdar olduğunu söyledi.

Viranşehir ilçe kaymakamı Ömer Dereci "10 ocak çalışan gazetecileri başta Viranşehir gazetecileri olmak üzere tüm gazetecilerin günün kutluyorum" dedi.
 
Gazeteciler adına da bir konuşma gerçekleştiren Viranşehir  Gazeteciler Dernek Başkanı Nurettin Karakış basına verdiği önem ve kahvaltı programı dolayısıyla Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinciye teşekkür etti. Kahvaltı programının ardından karşılıklı sohbet ve istişareler bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku