• Diğer

Viranşehir

KAYMAKAM DERECİ YUVADA KALDI

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Bu kapsamda Şanlıurfa’da da vali yardımcılarında ve ilçe kaymakamlarında atamalar yapıldı.

KAYMAKAM DERECİ YUVADA KALDI

Okunma: 734

8 Ağustos 2019 12:34
-A

+A

Viranşehir’e atandığı günden beri halkın gönlünde taht kuran Kaymakam Ömer Dereci’nin ise görev yeri değişmedi. 
 
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. Resmi Gazetede yayınlanan atama kararnamesine göre; Şanlıurfa’da da atamalar yapıldı. 

Bu kapsamda Şanlıurfa Vali yardımcısı olarak görev yapan 3 kişinin görev yerleri değişirken, Bozova, Karaköprü, Haliliye, Suruç ve Halfeti kaymakamlarına da yeni atamalar yapıldı. Viranşehir’e ise atandığı günden beri yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üstüne çeken, Viranşehir halkının gönlünde taht kuran Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci ise Viranşehir’de kaldı. Viranşehir halkı karardan mutlu olduklarını ifade ederek, Kaymakam Dereci’nin uzun yıllar Viranşehir’de görev yapmasını istediklerini söyledi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku