• Diğer

Viranşehir

KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAM DERECİ'YE ZİYARET

Türkiye derecesi yapan Kickboks sporcuları Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci'yi ziyeret etti.

 KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAM DERECİ'YE ZİYARET

Okunma: 604

31 Ocak 2019 09:00
-A

+A

Antalya'da gerçekleştirilen Kick Boks turnuvasında Viranşehir temsil eden Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Derneği Kulübü sporcuları iki Türkiye 2.'liği, beş Türkiye 5.liği elde etti. İlk defa Kick Boks spor dalında Viranşehir'i temsil eden Viranşehir Gençliği Spor Kulübü takımı 9 sporcu ve 1 antrenör ile katıldığı Türkiye Kickboks Turnuvasında takım halinde en iyi başarıyı gösteren takım oldu.

 

 


Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İmamoğlu, Kick Boks Koordinatörü Polis Memuru Mustafa Güntekin, Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü Başkanı Ahmet Yılmaz, Antrenör Mazlum Oktay ve dereceye giren sporcular hazır bulundu.

 

 

 

Antalya'da Yapılan Kick Boks Turnuvasına Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü olarak 9 sporcu ve 1 antrenör olarak katılım sağlayan takım 2 Türkiye 3.lüğü 5 tane Türkiye 5. Liği elde eden takım ile İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İ. Halil İmamoğlu, Polis Memuru Mustafa Güntekin ve Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz ,Kaymakam Ömer Dereci’yi makamında ziyaret etti.

 

 

 

İlk Sportif başarısını 2018 yılında Elâzığ’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında aldıklarını belirten Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin “Kick Boks sporuyla dezavantajlı, risk grubunda olan genç ve çocukları madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarından uzak tutmak için başladıkları bu sporu Viranşehir’de antrenör yetiştirerek kalıcı olmasını hedefliyoruz” dedi.

 

 

 

Kick Boks Sporunu Belediye Spor Kompleks Merkezinde ve Gençlik Spor ilçe Müdürlüğünde yaptıklarını belirten Koordinatör polis memuru Mustafa Güntekin antrenmanlara yaklaşık olarak 150 kişiyi Kick Boks sporuna kazandırdıklarını dile getirdi.
Kick Boks Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci’nin kendilerine maddi manevi destek bulunduğunu belirterek turnuvaya Dereci'nin destekleri ile katıldıklarını belirtti. Desteklerinden ötürü Kaymakam Ömer Dereci'ye teşekkür ettiklerini dile getirdi.

 

 

Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Dereci kısa sürede bir başarı elde ettiklerinde dolayı sporcuları tek tek tebrik etti. Kulübe maddi ve manevi destek vereceklerini Kick Boks Sporunun Viranşehir de gelişmesi için her türlü desteği vereceklerini belirtti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku