• Diğer

Viranşehir

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN EKİNCİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin özel konukları olan Sakarya İlkokulu Öğrencileri hayırlı olsun ve ders sorumluluğu nezdinde ziyarette bulundular.

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN EKİNCİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Okunma: 411

18 Nisan 2019 12:27
-A

+A

Sakarya İlkoklu 3 – G sınıfı Öğrencileri Öğretmenleri Sinan Kaplan Başkanlığında Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi ziyaret ettiler. Sinan Kaplan” Ziyaretlerinin sebebi hem hayırlı olsun demek hem de Hayat Bilgisi dersi çerçevesinde Şehrimizin yöneticilerini tanıtmaktır. Bu şekilde Öğrencilerimiz kimin seçimle kiminde atanmayla buraya geldiklerini öğretmiş oluyoruz. Sayın Başkanın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Bugün makam odamız adeta çiçek açtı. Bu güzel ziyaretten dolayı çok mutlu oldum. Bende Sakarya İlkokulundan okuyup mezun oldum. Sizlere tavsiyem çok çalışmanızdır. Kiminiz Başkan, Kiminiz Doktor, Kiminiz Öğretmen, Kiminiz Gazeteci olabilirsiniz. Ama asla yaptığınız işi küçümsemeyin. Derslerinize çok çalışıp Öğretmenlerinizin dediklerini yapın. Kazanan siz olacaksınız” dedi. 
Daha sonra Başkan Ekinci gelen konuklarına Tohumlu kalem, Meyve suyu ve kek ikramında bulundu. Öğrencilerin taleplerini tek tek not alıp yapılması için gereken talimatı verdi. Topluca çekilen fotoğraftan sonra Öğrenciler buradan mutlu bir şekilde ayrıldı.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku