• Diğer

Şanlıurfa

Sıfır Noktada Meydan Okudu!

Özyavuz Sınırda Meydan Okudu! Serhad Şehir Akçakale ilçesine gelerek, Ulusal ve Uluslararası basın mensuplarına Türkiye’nin yapacağı sınır ötesi Barış Pınarı Operasyonu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Özyavuz;

 Sıfır Noktada Meydan Okudu!

Okunma: 712

9 Ekim 2019 09:06
-A

+A

 
Özyavuz Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi Ülkemizde kahramanlar hiç bir zaman bitmedi ve bitmeyecektir. Kahraman Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kahraman Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve kahraman Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar ve Kahraman İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu var.Biz Dünyanında tanıdığı bildiği her türlü Terör Örgütüne karşıyız .

B
izim Vatan evladı olarak her birimiz Şanlı  bir Türk Askeridir. Devletimiz bugün bizlere emrederse Suriye’ye gidip oradaki Barışı, Huzuru ve Refahı sağlamak bizim boynumuzun borcudur. Bizim amacımız Suriyeli kardeşlerimizin Refahını sağlamaktır.
 Özyavuz; Harran ve Akçakale Vatanına, Milletine bağlı Bozkurtlar yuvasıdır. Şanlıurfa'lılar Tarihte İngilizlere, Fransızlara geçit vermediği gibi Taşeron Pkk/ Pyd  Örgütüne de geçit vermeyecektir.
 
Toprak Eğer uğrunda ölen varsa Vatan,dır Düsturuyla burada yaşayan her bir vatandaş, her bir fert Vatanının, Milletinin ve Devletinin yanındadır,Emrindedir Ben Milliyetçi Harekât Partisi Harran Belediye Başkanı olarak; Bütün Personelimle, bütün Araç ve Gereçlerimle “Yarın gelin Savaşın deseler Asker olup savaşmaya hazırız.
Bu Vatan için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.”Ne mutlu türk  Diyene
Dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku