• Diğer

Viranşehir

Vekil Özşavlı’dan Viranşehir Ve Ceylanpınara Müjde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir ve Ceylanpınar halkına müjdeli haberler vermeye devam ediyor..

Vekil Özşavlı’dan Viranşehir Ve Ceylanpınara Müjde

Okunma: 1329

30 Ağustos 2018 14:11
-A

+A


Kısa bir süre önce Eğitim konusu ile ilgili önemli girişimlerde bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, Şanlıurfa’ya yeni Üniversitelerin kazandırılması için büyük uğraş verirken, bir yandan da sağlık sektöründe görülen sıkıntıların giderilmesi için girişimlerini sürdürüyor.

Son olarak Viranşehir ve Ceylanpınar halkına yeni bir müjdeli haberi sağlık sektörü ile ilgili veren Vekil Özşavlı, kendi girişimleri neticesinde Viranşehir’e 6 Uzman Hekim ve 26 Pratisyen Hekim, Ceylanpınar’a ise 1 Uzman Hekim 16 Pratisyen Hekim atamasının yapıldığını duyurdu.
Kendi sosyal medya hesabı üzerinden sevenlerine, takipçilerine ve ilçe halkına müjdeyi veren Vekil Özşavlı, Sağlık sektörünün önemli bir sektör olduğunu vurgulayarak, bu alanda eksikliklerin giderilmesi için her zaman elinden gelen gayreti sarf edeceğini dile getirdi.İşte Vekil Özşavlı’nın kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım :
 “ Viranşehir İlçemize girişimlerimiz sonucunda 6 Uzman Hekim ve 26 Pratisyen Hekim atanmıştır. Ayrıca Ceylanpınar İlçemize 1 Uzman Hekim 16 Pratisyen Hekim atanmıştır. 24 Haziran Seçimleri Öncesi vadettiğimiz gibi İlçelerimizi hekimsiz bırakmamak için var gücümüzle çalışacağız.  ”
 UZMAN TABİP 1 GENEL CERRAHİ
UZMAN TABİP 1 GÖĞÜS HASTALIKLARI 
UZMAN TABİP 1 KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 
UZMAN TABİP 1 NÖROLOJİ 
UZMAN TABİP 1 BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 
UZMAN TABİP 1 KARDİYOLOJİ
TABİP 6 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 
TABİP 20 VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ
 CEYLANPINAR
 UZMAN TABİP 1 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
TABİP 6 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 
TABİP 10 CEYLANPINAR DEVLET HASTANESİ
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku