• Diğer

Viranşehir

Vekil özşavlı'dan yeni başkana ziyaret

Şanlıurfa Milletvekilleri Doç. Dr. Halil Özşavlı ve Ahmet Akay, Ceylanpınar Belediye Başkanlığı görevine devralan yeni Başkan Feyyaz Soylu'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vekil özşavlı'dan yeni başkana ziyaret

Okunma: 485

31 Aralık 2019 09:47
-A

+A

Ceylanpınar Belediye Meclis üyeleri arasında yapılan seçimde Belediye Başkanı olan Feyyaz Soylu'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ziyaret kapsamında Şanlıurfa Milletvekileller Doç. Dr. Halil Özşavlı ve Ahmet Akay beraberlerindeki heyetler ile Soylu'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Soylu, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri misafirlerini kapıda karşılarken vekiller de kendilerini bekleyen protokol ile tek tek tokalaştı.Soylu, Özşavlı ve Akay'ın ziyaretleri dolayısı ile duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Bu nazik ziyaretleri dolayısı ile sayın vekillerimize  çok teşekkür ediyorum. Ceylanpınar'da eksiklerimiz çok.

Değerli vekillerimiz ile birlikte inşallah ilçemizin eksiklerini tamamlayacağız. Değerli vekillerimizin bizlere her zaman destek olacağından ve ilçemize getirilecek hizmetler konusunda bizlere yardımcı olacaklarından hiç bir şüphem yoktur" dedi. 


Özşavlı da burada yaptığı konuşmada, "Bugün Feyyaz kardeşimize hem bir hayırlı olsuna geldik hem de kendisine her zaman destek olacağımızı ifade etmeye geldik. Feyyaz kardeşimiz urfa belediye başkanları içerisinde en şanslı olan. Bir çok ilçe belediye başkanı için koşuşturan bir milletvekili var. Feyyaz kardeşimizin arkasında iki milletvekili var. Ben Viranşehirle ilgili bir konu olduğunda tek başıma gidiyorum, Akçakale ile ilgili bir konu olduğunda Ahmet Akay vekilimiz tek başına gidiyor ama Ceylanpınarla ilgili bir konu olduğunda ikimiz birlikte gidiyoruz. Çalışma projelerimizi biliyorsunuz. Neticede el birliği ile Ceylanpınrı kalkındıracağız" diye konuştu.


Akay ise Ceylanpınarlılardan en büyük beklentinin birlik ve beraberlik olduğunu ifade ederek, "Aramıza nifak tohumlarının ekilmesine izin vermeyelim. Hepimiz kardeşiz. Birlik ve beraberliğimizi elimizden bırakmadığımız müddetçe ilçemiz için yapamayacağımız hiç bir şey yok. Hepimiz Ceylanpınarlıların yanındayız" şeklinde konuştu.

AJANS URFA

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku