• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR AK GENÇLİK TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

AK Parti Genel Merkezi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Teşkilat Performans Sisteminde, AK Parti Viranşehir Gençlik Kolları ilçe Başkanlığı çalışmalar bazında Türkiye Birincisi oldu.

VİRANŞEHİR AK GENÇLİK TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Okunma: 745

3 Ağustos 2018 10:57
-A

+A

...
 
 
Temmuz ayında AK Parti Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi araştırmasında 972 ilçe arasında, AK Parti Viranşehir Gençlik Kolları Başkanlığı 104  puan üzerinden 104 Tam Puan alarak Türkiye Birincisi Seçildi.
 
AK Parti Viranşehir Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mehmet Garip Köroğlu , bu başarının yürütme,yönetim kurulu ve gönüllü olarak çalışan tüm arkadaşlarının başarısı olduğunu dile getirdi.
 
 Başkan Köroğlu ,seçim boyunca çok güzel çalışmalar ortaya koyduk ve tüm arkadaşlarımız elinden gelenin fazlasını yaptılar .Asla Seçim odaklı çalışan bir gençlik olmayacağız ve her gün sahada olup vatandaşlarımız ile bir Araya gelmeye devam edeceğiz.
 
Ak Parti Viranşehir Gençlik Kolları yürütme kurulu üyelerine ,yönetim kurulu üyelerine ve bizimle çalışan gönüllü genç kardeşlerime teşekkür ediyorum ifadelerine yer verdi.
Başkan Köroğlu çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini de belirtti.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku