• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYE KADIN MERKEZİNDE SAĞLIK SEMİNERİ VERİLDİ

Viranşehir Sağlıklı Hayat Merkezi ekipleri Viranşehir Belediyesi kadın merkezinde kadınlara yönelik bir eğitim semineri düzenledi.

VİRANŞEHİR BELEDİYE KADIN MERKEZİNDE SAĞLIK SEMİNERİ VERİLDİ

Okunma: 468

7 Ocak 2020 14:56
-A

+A

 Viranşehir İlçe Sağlık müdürlüğünde görevli Doktor Vecdi Yıldırım Sağlıklı Hayat Merkezi hakkında Viranşehir belediye kadın kültür evinde  kurs gören  bayanlara yönelik bilgilendirme semineri düzenledi.

 Doktor Vecdi Yıldırım” Viranşehir'de Sağlıklı Hayat Merkezi olarak hizmet veren 3 birim var. Amacımız risk gruplarını tespit etmek ve tedavi hizmetlerini vermektir. Tansiyon, şeker ve diğer hastalığı olanlara yaşamı nasıl kolaylaştırabiliriz amacını taşıyor ve psikologlarla destek veriyoruz. Sigarayı bırakma konusunda merkezimizde halka açık hizmet veriyor.

Vatandaşlarımız bizlerden gerekli hizmeti alabilmeleri için bizler her daim hazırız. Merkezimiz Hürriyet Mahallesi İlçe Sağlık Ocağı hizmet binasında bulunuyor” dedi.  
      
Viranşehir belediye kadın kültür müdürü Ruken olay  bugün  Viranşehir ilçe sağlık ekipleri ile birlikte kursiyerle Sağlıkla ilgi seminer düzenledik  ve çok verimli geçtiğini söyledi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku