• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ CAMİLERİMİZİ TEMİZLİYOR

Viranşehir Belediyesi daha önce başlattığı temizlik kampanyası çerçevesinde Viranşehir’de bulunan Camileri de katarak buralarda temizlik çalışmasına başladı.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ CAMİLERİMİZİ TEMİZLİYOR

Okunma: 373

22 Ağustos 2019 13:09
-A

+A

Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Viranşehir’in en büyük Camisi olma özelliğini taşıyan Tepret camisinde temizlik çalışmalarına başladılar. Tepret camisinin iç ve dış temizliği için ekipler genel çalışma başlattı. Tepret Camisinde Cami içi halıların temizliği ve Cami dışı bahçe temizliği yapılıyor.

                Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci” Belediye olarak daha önce genel temizlik kampanyası başlattık. 1 – 7 Ekim tarihlerinde  “Din görevlileri ve Camiler haftası” kutlanacak. O tarihe kadar Viranşehir’de bulunan tüm camilerimiz de genel temizlik çalışması yapılacak. Kutsal Mekanlarımızın temiz ve hijyenik olması için Belediye olarak üstümüze düşeni yapıyoruz-yapacağız. Her açıdan görev alanımızda bulunan en iyi hizmeti vatandaşlarımıza vermek için gece gündüz hizmet veriyoruz. Amacımız daha yaşanılır bir Viranşehir için halkımıza en iyisini sunmaktır” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku