• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DEVRİM GİBİ KARAR!

‘Tüm Parkların kira sözleşmeleri feshedildi’Viranşehir Belediyesi, devrim gibi bir karara imza atarak, İlçe merkezde bulunan tüm parkların kira sözleşmesini feshederek, parkları halka açma kararı aldı.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DEVRİM GİBİ KARAR!

Okunma: 693

20 Ocak 2020 15:40
-A

+A

Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü, Daha önceki Belediye yönetimleri tarafından Kira’ya verilen parkların kira sözleşmesini feshederek, Devrim niteliğinde bir karara imza atarak tarihe geçti.
Viranşehir Belediyesi, sözleşmesi devam eden işletmecilere bir ay, sözleşmesi biten işletmelere ise 15 gün boşaltma süresi verdi.  
 
Konu ile ilgili açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, daha önceki belediye yönetimleri tarafından Kira’ya verilen parkların kahvehaneye çevrildiğine dikkat çekerek, Parkların kahvehane değil, vatandaşların dinlenme yeri olduğunu söyledi.
 
Parkların boşatılmasının ardından gerekli tadilat ve onarım çalışmalarının başlayacağını belirten Başkan Ekinci, Bahar aylarına kadar parkları modern ve halka açık bir hale getireceklerini kaydetti.
 
Öncelikli hedeflerinin yeşil alanları halka açmak olduğunu sözlerine ekleyen Ekinci, “  Daha güzel ve yaşanılabilir bir Viranşehir için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” Dedi.
Belediye’nin almış olduğu devrim niteliğindeki karar, ilçe halkı tarafından takdirle karşılandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku